Donte një foto me krokodilin ‘statuj’, burri kafshohet egërsisht, gjaku ‘lan’ pishinën në Filipine

Dëshira e madhe e vizitori për të bërë një fotografi në një park ditën e lindjes së tij, u shndërrua në një makth në Filipine!  

Nehemias Chipada hyri në pishinën e parkut për të “përkëdhelur” krokodilin që mendonte se ishte një statuj derisa e kafshoi te krahu dhe gjaku shpërtheu duke e “larë” atë në gjak.

Burri menjëherë duke mbajtur krahun e djathtë pas vetes, ka dalë nga pishina për të kërkuar ndihmë.

Sipas familjarëve të burrit, ai aktualisht ndodhet në spital ku po merr shërbimin e nevojshëm mjekësor pas plagëve të thella që mori nga kafshimi i krokodilit.

J.GJ./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Skoci-Zvicër 1-1, helvetët shohin përpara në fazën 1/16 me supergolin e Xherdan Shaqirit

Euro 2024/ Skoci-Zvicër 1-1, helvetët shohin përpara në fazën 1/16 me supergolin e Xherdan Shaqirit