Sulmi ndaj ushtarëve në Gramsh/Drejtori i uzinës për Report Tv: Jam në punë, me atë po merrem

 

Drejtori i Uzinës së armëve në Gramsh Lorenc Zani tha për Report Tv se aktualisht është duke punuar dhe se ka dijeni për sulmin e ndodhur mbrëmjen sotme në uzinë ndaj ushtarëve, por pa dhënë inforamcione të tjera.


Lajmi kryesor:

2 agjentë sekret rusë dhe 1 ukrainas tentojnë të futen me forcë në Uzinën e armëve në Gramsh! Sulmojnë me sprajt kimik në fytyrë 2 ushtarët që i ndalën! Arrestohen të 3


S.C/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Boks/ Rekord nga Nelson Hysa, renditet i 11-ti në botë

Boks/ Rekord nga Nelson Hysa, renditet i 11-ti në botë