POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

U kap me drogë në kufi me Shqipërinë, në pranga greku 48-vjeçar

Ne foto droga e sekuestruar

Një shtetas grek ka rënë në prangat e policisë në kufirin greko-shqiptar, në aksin Kozani-Janinë, pasi në mjetin me të cilin ai udhëtonte u gjetën 77 kg marijuanë. Mësohet se i arrestuari është shtetasi grek i moshës 48-vjeçare.

Report Tv mëson se në mjetin ku udhëtonte 48-vjeçari u gjetën dhe më pas u sekuestruan nga policia 77 kg marijuanë, të ndara në 12 pako, një pistoletë Browing me dy fishekë 22 mm, dy celularë dhe 250 euro.


m.v./Shqiptarja.com
Komento