Dua Lipa aksidentohet me makinë, babai i saj tregon momentin kur mori telefonatën

Këngëtarja Dua Lipa dhe babai i saj, Dukagjini

Dua Lipa është një nga këngëtaret shqiptare më të njohura në të gjithë botën. Ajo na ka bërë krenarë të gjithëve dhe kudo na ka përfaqësuar denjësisht. Mirëpo Dua ka bërë një aksident me makinë së fundmi.

Babai i saj Dukagjini ka reaguar menjëherë nëpërmjet një postimi në Twitter. “Babi përplasa makinën, këto ditë kanë ardhur”- shkruan Dukagjin Lipa, duke nënkuptuar se këngëtarja është në një gjendje mjaft të mirë shëndetësore.

Statusi i Dukagjin Lipas në twitter

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Varianti i ri Omicron dhe dimri, a duhen ashpërsuar masat anti-Covid?×

Lajmi i fundit

John

Rusia kërkon garanci për moszgjerimin e NATO-s në lindje