Dua Lipa dhe Anwar Hadid në krizë, nuk janë parë më bashkë prej disa javësh

Dua Lipa dhe Anwar Hadid në krizë, nuk janë parë më bashkë prej disa javësh

Anwar Hadid dhe Dua Lipa

Dukeshin çifti ideal, por përtej asaj që shikonin fansat në rrjetet sociale, duket se lidhja e yllit të popit Dua Lipa dhe Anwar Hadid është në krizë.

Sipas 'Daliy Mail', këngëtarja 26-vjeçare dhe Hadid, nuk janë parë së bashku për gati gjashtë javë tashmë.

Dua thuhet se ka qenë duke incizuar albumin e saj në Londër dhe në Los Angeles, ndërsa Anwar ka qenë në New York gjatë kësaj kohe.

Këngëtarja e hiti “Levitating” dhe modeli filluan të takoheshin në qershor 2019 dhe dyshja u kanë dhënë fansave paraqitje të shumta të romancës së tyre në rrjetet sociale që atëherë.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Kryeministri grek afron zgjedhjet parlamentare në maj! Analistët: Vendimi i Mitsotakis, nga aksidenti në Larisa

Kryeministri grek afron zgjedhjet parlamentare në maj! Analistët: Vendimi i Mitsotakis, nga aksidenti në Larisa