Dua Lipa 'ia del' të 'çmendë' dhe Mark Zuckerbergun! Ja mesazhi i gjigantit të rrjeteve sociale për yllin e muzikës pop (FOTO)

Dua Lipa 'ia del' të 'çmendë' dhe Mark Zuckerbergun! Ja mesazhi i gjigantit të rrjeteve sociale për yllin e muzikës pop (FOTO)

Dua Lipa dhe Mark Zuckerberg

Nuk ka fjalë për ta përshkruar bukurinë e Dua Lipës dhe këtë, e thotë edhe vetë Facebook.  Ajo ka marrë notën '10' nga Mark Zuckerberg i cili ka lënë një koment në postimin e këngëtares.

"Ajo është një 10 dhe ka një veshje të mrekullueshme.”- thuhet në koment

Ylli i pop është kthyer në kryefjalën e të gjithëve këto ditë. Këngëatarja me famë botërore prej ditësh tashmë ndodhet në Atdhe.

Pas përfundimit të “Sunny Hill Festival” në Kosovë, Dua pritet të performojë në Shqipëri 26, 27 dhe 28 gusht. 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Sherr në përfundim të ndeshjes! Lojtari i Tiranës valvit flamurin në mesin e fushës, ndërhyjnë ata të Partizanit (VIDEO)

Sherr në përfundim të ndeshjes! Lojtari i Tiranës valvit flamurin në mesin e fushës, ndërhyjnë ata të Partizanit (VIDEO)