Dua Lipa mesazh live për shqiptarët: Tirana ka vend të veçantë në zemrën time, do vij shumë shpejt

 

Ylli i muzikës botërore, shqiptarja Dua Lipa, përmes një videomesazhi drejtuar të gjithë të rinjve shqiptarë ka premtuar një tjetër vizitë në Tiranë në kuadër të aktiviteteve për 'Tirana, kryeqyteti Evropian i Rinisë'.

"Tirana ka një vend të veçantë në zemrën time. Në Tiranë e ndjej veten si në shtëpi. Paçi fat me organizimin e mbi 1000 aktiviteteve dhe jam e sigurt që do të jenë një sukses i garantuar. Ju dua shumë", tha Dua Lipa.


Lajmi kryesor:

Çelet sot sipari i aktiviteteve 'Tirana, Kryeqyteti Evropian i Rinisë'! Ermal Meta të rinjve: Kini besim te vetja, ju e pikturoni të ardhmen tuaj! Dua Lipa: Do vij shumë shpejt te ju


K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Ministri i Shëndetësisë së Kosovës: Gjendja e policit të plagosur jashtë rrezikut për jetën

Ministri i Shëndetësisë së Kosovës: Gjendja e policit të plagosur jashtë rrezikut për jetën