Dua Lipa 'kapet mat' me ish të dashurin e Rita Orës! Ylli i popit shfaqet krah për krah me regjisorin e njohur francez

Dua Lipa 'kapet mat' me ish të dashurin e Rita Orës! Ylli i popit shfaqet krah për krah me regjisorin e njohur francez

Dua Lipa dhe regjisori francez

Dua Lipa duket se më në fund ka gjetur një interes të ri dashurie për regjisorin francez Romain Gavras. Ylli i popit u pa duke dalë nga një festë pas festës BAFTA në Londër në orët e hershme të mëngjesit të së hënës me regjisorin pranë saj, ku i priste edhe një makinë.

Sipas një raporti të Mirror, ata janë takuar në heshtje prej disa muajsh.

“Ata janë takuar në heshtje për disa muaj. Ata kanë shumë të përbashkëta dhe e kanë prezantuar njëri-tjetrin me rrethet e tyre të ngushta të miqve gjatë sezonit festiv”.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të zhvillohen zgjedhje të reja në komunat në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Rama publikon videon nga Spitali i ri i Sëmundjeve të Brendshme: Një tjetër investim që rrit standardet e kujdesit shëndetësor

Rama publikon videon nga Spitali i ri i Sëmundjeve të Brendshme: Një tjetër investim që rrit standardet e kujdesit shëndetësor