Dua Lipa nis pushimet në Shqipëri, diçitura ‘pikante’ për foton për atdheun

Dua Lipa nis pushimet në Shqipëri, diçitura ‘pikante’ për foton për atdheun

Dua Lipa

Dua Lipa po kalon disa ditë pushimi në Shqipëri, në jug të vendit. Ajo ka zgjedhur që të publikoj në rrjetet e saj sociale nga eksperienca e saj në atdhe, teksa i ka shoqëruar edhe me diçitura pikante.

“Një vajzë shqiptare në Shqipëri”, shkruan Lipa në postimin e fundit në Instagram.

Këngëtarja do të marrë pjesë javën e ardhshme në Sunny Hill Festival, që këtë vit u nda mes Prishtinës dhe Tiranës.

Postimi i Dua Lipës

B.K./LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Sherr në përfundim të ndeshjes! Lojtari i Tiranës valvit flamurin në mesin e fushës, ndërhyjnë ata të Partizanit (VIDEO)

Sherr në përfundim të ndeshjes! Lojtari i Tiranës valvit flamurin në mesin e fushës, ndërhyjnë ata të Partizanit (VIDEO)