Dua Lipa publikon momente të veçanta nga turi i 'Future Nostalgia': 2022-shi, viti që ndryshoi jetën time

Dua Lipa publikon momente të veçanta nga turi i 'Future Nostalgia': 2022-shi, viti që ndryshoi jetën time

Dua Lipa

Viti 2022 padyshim që ka qenë viti i Dua Lipës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka korrur një sukses gjatë këtij viti me albumin e saj ‘Future Nostalgia’.

Dua Lipa ka ndarë disa nga momentet më të bukura të koncerteve ndërsa shkruan se 2022 ishte viti që i ndryshoi jetën.

“Future Nostalgia ~ 2022 ~ viti që ndryshoi jetën time. Faleminderit për kujtimet e përjetshme”, ka shkruar Lipa.

Këtë vit Dua Lipa ka mbajtur koncerte të shumta në të gjithë botën. Në kuadër të turit ‘Future Nostaliga’ ajo ka vizituar 94 vende, ndërsa turin e mbylli në Shqipëri me një performancë të jashtëzakonshme për festat e nëntorit.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Tensionet në veri, Rama intervistë për BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo! Kosova dhe Serbia të ulen në tryezën e bisedimeve

Tensionet në veri, Rama intervistë për BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo! Kosova dhe Serbia të ulen në tryezën e bisedimeve