Dua Lipa shfaqet duke vallëzuar në këngën e saj më të re

Dua Lipa

Dua Lipa ka publikuar edhe me videoklip këngën e saj më të re, “Don’t start now”.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka filluar sot një fazë të re në muzikën e saj.

Kënga do të jetë pjesë e albumit të saj më të ri.

 “Don’t start now” është një këngë me shumë ritëm dhe me një tekst frymëzues në lidhje me dashurinë.

Kënga flet për  një lidhje që ka dështur  dhe më pas vajza argëtohet e vallëzon me shoqërinë.

Kjo këngë do të shënojë një tjetër sukses të Duas.

Foto e Duas në këngë

  • Sondazhi i ditës:

    A është gati Shqipëria për sezonin e ri turistik?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Ekzekutimi në Elbana/ Dalin pamjet, kjo është makina e djegur që dyshohet se i përket autorëve