Dua Lipa shfaqet ndryshe në shkallët e emergjencës së një pallati

Dua Lipa

Dua Lipa fshiu të gjitha fotografitë në profilin e saj në  Instagram dhe nuk dihet arsyeja.

Më pas qarkulluan disa imazhe të saj në shkallët e emergjencës të një pallati me një pallto të gjatë ngjyrë portokalli.

Daily Mail” arriti të zbulonte se këngëtarja 24-vjeçare po realizonte xhirimet e klipit të ri.

Nga stili i veshjes, Dua është frymëzuar nga vitet ’80 dhe duket shumë ndryshe me pallton.

Dua nuk ka dhënë informacion më tepër për këngën e re dhe akoma mbetet mister arsyeja e fshirjes së fotove.

Foto e Duas

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të bëhet me detyrim vaksinimi kundër COVID-19?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

COVID/ Punëdhënësit në SHBA humbasin durimin me të pavaksinuarit, imponojnë rregulla për t'i detyruar të vaksinohen