Dua Lipa s’ka të ndalur, GQ i jep çmimin ‘Artistja e Vitit’

Dua Lipa

Këngëtarja Dua Lipa ka fituar çmimin “Artistja solo e Vitit” nga revista e njohur GQ në Britani të Madhe.

Ajo u shpreh e lumtur për këtë çmim, duke e theksuar se ndihej e nderuar me këtë çmim.

Jam mirënjohëse që po bëj atë që dua dhe që e festoj në këtë mënyre.

               Dua Lipa

Në listën e fituesve ishte edhe supermodelja Naomi Campbell, aktorja Rose McGoëan and muzikanti John Legend.

Foto e Dua Lipës kur ka fituar çmimin “Artistja solo e Vitit” nga revista e njohur GQ në Britani të Madhe.

2/2
  • Sondazhi i ditës:

    7 dite para zgjedhjeve, a ju janë ofruar para ose favore në këmbim të votës?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

‘Flas me Bashën deri sa dëgjoj gërrhitje..’/ Rama: Si e vë në gjumë Lulzim Bashës! Ore po Saliu është gjallë?