Dua Lipa uron prindërit për përvjetorin e martesës, publikon foton e tyre kur ishin të rinj (FOTO)

Dua me familjen e saj

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka uruar në mënyrën më të veçantë prindërit e saj në përvjetorin e 25-të.

Ajo ka postuar në Instagram një foto të tyre me rroba banjoje kur ishin të rinj bashkë me një dedikim.

“Sot është përvjetori i 25-të i martesës së prindërve të mi. Dashuria më e fortë që njoh”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë që Dukagjin Lipa është babai dhe njëkohësisht edhe menaxheri i këngëtares shqiptare me origjinë kosovare.

Prindërit e Dua Lipës

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Varianti i ri Omicron dhe dimri, a duhen ashpërsuar masat anti-Covid?×

Lajmi i fundit

John

Rusia kërkon garanci për moszgjerimin e NATO-s në lindje