Dua Lipa vjen shpërthyese këtë verë, bashkëpunon me divat e muzikës botërore

Dua Lipa, Madonna, Gwen Stefani

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa do të bashkëpunojë me divat e muzikës botërore për albumin e saj "Future Nostalgia”. Nëpërmjet një postimi në Instagram Dua ka bërë të ditur se bashkëpunimi i shumëpritur me Madonnën dhe Missy Elliot do të publikohet më datën 14 gusht.

Ajo do të vijë në duet edhe me Madonnën dhe kënga pritet që të publikohet më 21 gusht, ndërsa këngët e tjera shqiptaren do e shohim në duet me Gwen Stefani dhe Mark Ronson.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me pragun elektoral 1% ashtu siç propozon opozita parlamentare?

Komento

Komente

  • vjeshta: 06/08/2020 18:40

    Ajo është dive! Të tjerët bashkëpunojnë me një dive.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Lajmi i mirë, asnjë viktimë në 24 orët e fundit nga COVID-19, shënohen 134 raste pozitive! Shërohen 100 qytetarë