‘Dueli’ i dy finalistëve/ Konkurentët përjetojnë emocione të forta! Iliri ndjek ëndrrën e jetës në teatrin e Operas, Donaldi ç'mallet me dashurinë e tij

‘Dueli’ i dy finalistëve/ Konkurentët përjetojnë emocione të forta! Iliri ndjek ëndrrën e jetës në teatrin e Operas, Donaldi ç'mallet me dashurinë e tij

Nata e fundit në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’ po ‘shastis’ publikun por edhe vetë konkurentët. Secili prej tyre, të veshur nga emocionet, kanë marrë surpriza mjaft mallëngjyese, e aq më tepër pas kaq shumë kohësh larg ‘lirisë’.

Ilri ndoqi ëndrrën e tij duke vallëzuar me mamanë e tij, ose siç preferon ai ta quajë, muzën e tij në teatrin e Operas dhe Baletit nën zërin e mrekullueshëm të Inva Mulës. Emocione të papërshkrueshme solli dhe shikuesi i tyre, babai i Ilirit i cili i ndoqi të dy me lot në sy i ulur në qoshen e spektatorit.

Një surprizë nga gjysma e tij, i është bërë edhe Donaldit. Këngëtarja Beatrix Ramosaj, ka shkuar pranë tij duke i kënduar me sfond romatik trëndafilash.

Emocione, lot gëzimi, mallëngjime por në të njëjtën kohë, paralajmërimet e çasteve të fundit të spektaklit më të ndjekur në vend. Cili do të jetë fituesi i Big Brother Vip?

1/3
G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tjetër JO për negociatat nga BE, mendoni se Rama ka të drejtë me gjuhën e ashpër ndaj liderëve të Brukselit?×

Lajmi i fundit

John

Temperatura deri në 33 gradë celsius, parashikimi i motit për sot