Kavajë/ Kërcënoi me thikë kushërirën e tij, arrestohet 34-vjeçari

Kavajë/ Kërcënoi me thikë kushërirën e tij, arrestohet 34-vjeçari

Foto ilustruese

Kavajë – Një 34-vjeçar është arrestuar në flagrancë nga forcat e policisë ditën e sotme, pasi kërcënoi me thikë  kushërirën e tij 29-vjeçe.

Blutë njoftojnë se 34-vjeçari i identifikuar me inicialet B.A. është banues në fshatin Luz të Kavajës, ku dhe ka ndodhur ngjarja.

“B. A., 34 vjeç, banues në fshatin Luz, Kavajë, pasi ka kanosur me mjet prerës (thikë) kushërirën e tij 29 vjeçe”, -njofton policia.

Ndër të tjera, blutë njoftojnë se një 65-vjeçar i identifikuar me inicialet I.Ç. dhe një 32-vjeçar i identifikuar me inicialet B.Ç.(babë e bir) janë vënë nën hetim pasi kanë ushtruar dhunë ndaj njëri-tjetrit.

“I. Ç., 65 vjeç dhe B. Ç, 32 vjeç, babë e bir, të dy banues në Kavajë, pasi kanë ushtruar dhunë ndaj njëri-tjetrit”,- njofton policia.

K.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rithemelimi propozon rikthimin e koalicioneve të vjetra, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Ministri i Kosovës: Beogradi përgjegjës për tensionet mbi dinarin

Ministri i Kosovës: Beogradi përgjegjës për tensionet mbi dinarin