Dy vite pas ndarjes! Çifti i dashur i BB bashkohen sërish, publikohen foto

Ata ishin një nga çiftet më të dashura të edicionit të nëntë të Big Brother Albania. Xheni dhe Benardi edhe pse nuk qëndruan gjatë në shtëpinë e vëzhguar nga kamerat  ia dolën të ktheheshin në çiftin më të dashur të publikut. Pas daljes ata i dhanë fund lidhjes papritur gjatë spektaklit ‘Dance with me’ ku konkurronin sëbashku.

Ndarja e tyre u komentua gjatë në media ndërsa fansat e tyre kërkonin ribashkimin.  

Dy vite pas ndarjes siç duket ish çifti i njohur është ribashkuar sërish. Ka qenë Xheni ajo që në një postim në Instastory ka publikuar një foto ku shihet duke përqafuar një mashkull që duket si Benardi.

Ka mjaftuar kjo që të gjithë fansat dhe mediat të aludojnë se dyshja e njohur është ribashkuar sërish. Madje ish banorja ka publikuar dhe një foto me unazë në gisht duke lënë të kuptohet se gjerat po bëhen serioze.  

1/3
A.P./Shqiptarja.com
Komento