Dyshohet për djegien e lokalit 
Policia e Vlorës kërkon autorin

Dyshohet për djegien e lokalit <br />Policia e Vlorës kërkon autorin<br>
Policia e Vlorës shpalli në kërkim L.E 35 vjeç, banues në Vlorë nën dyshimin për djegien e lokalit në lagjen “Pavarësia” në pronësi të D.Q, duke shkaktuar dëme materiale.
Policia e Qarkut Vlorë po punon për zbarjen e plotë të kësaj ngjarje.
Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë për hetime të mëtejshme.

Njoftimi I Policisë
Vlorë
Është bërë shpallja në kërkim dhe po punohet për kapjen e ndalimin e shtetasit :

L.E., 35 vjeç, banues në Vlorë,

Shtetasi me inicialet e mësipërme dyshohet se për motive të dobëta në lagjen ''Pavarësia'', ka djegur lokalin i cili posedohet nga shtetasi D.Q., duke i shkaktuar dëme materiale.

Policia po punon për dokumentimin ligjor të rrethanave të ngjarjes.

Materialet hetimore iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë për veprime të mëtejshme.

Redaksia Online
e.gj/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit