Gjendet i vdekur në kanal 55-vjeçari në Maliq, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht

Foto ilustruese

Një 55-vjeçar është gjetur i vdekur në një kanal mesditën e sotme në fshatin Kreshpanj, Maliq.

Policia njofton se 55-vjeçari, i identifikuar si Petro Feratllari, banues në këtë fshat nuk ka shenja dhune në trup. Nga hetimet e kryera dyshohet se mund të jetë rrëzuar aksidentalisht dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.

Materialet i kaluan Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Korçë, për ngjarje aksidentale.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është e mjaftueshme rritja vjetore e pensioneve prej 5 për qind ashtu siç premtohet në programin e Rama 3?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Gjyqi i Salih Mustafës në Hagë, dëshmitari i parë: I akuzuari ka qenë njeriu kryesor, m'u prezantua si pjesëtar i UÇK