Dyshohet si vrasës me pagesë, del FOTO ky është 48-vjeçari që u ekzekutua sot në qendër të Sukthit

Dyshohet si vrasës me pagesë, del FOTO ky është 48-vjeçari që u ekzekutua sot në qendër të Sukthit

1652906068_merkurii.jpg

Report TV ka siguruar foton e viktimës, 48-vjeçarit, Arbën Mërkuri që u ekzekutua sot në qendër të Sukthit.


Lajmi kryesor:

Sukth/ Ekzekutohet në dyqanin e tij 48-vjeçari me 2 mbiemra! I përfshirë në 2016 në dhunën ndaj biznesmenit libanez, dyshohet vrasës me pagesë


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Berisha-Meta e partitë e vogla bashkë për zgjedhjet vendore, a mendoni se fitojnë përballë PS?×

Lajmi i fundit

Tajlandë/ Ish-polici qëllon me armë zjarri në një kopsht, 31 të vrarë, mes tyre edhe fëmijë dhe më pas vret veten

Tajlandë/ Ish-polici qëllon me armë zjarri në një kopsht, 31 të vrarë, mes tyre edhe fëmijë dhe më pas vret veten