E bërë ‘shoshë’ nga plumbat, ja makina ku u vra Iljaz Çali! Ekspertët marrin provat

E bërë ‘shoshë’ nga plumbat, ja makina ku u vra Iljaz Çali! Ekspertët marrin provat

 

Në foto duket  “Land Roveri” ku u vra mbrëmë Iliaz Çali mbrëmjen e djeshme në autostradën Tiranë-Durrës. Në fotot e publikuara nga LSA, shihen ekspertë të policisë teksa po kryejnë ekspertizat përkatëse mbi mjetin e bërë shoshë nga plumbat.

Me dorezë në duar dhe mjetet përkatëse, ata këqyrin makinën nga afër dhe marrin të dhënat e duhura. Automjeti është bërë ‘shoshë’ nga plumbat.

 


Lajmi kryesor:

U vra dje brenda në makinë, viktimës i kishin borxh 1 mln dollarë, kishte një biznes kromi! Dëshmia e të vëllait: Ne si familje s'kemi hasmëri! Asnjë gëzhojë në vendin e ngjarjes


Ora 13:10
E bërë ‘shoshë’ nga plumbat, ja makina ku u vra Iljaz Çali! Ekspertët marrin provat
 • K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

   Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?  ×

  Lajmi i fundit

  DIREKT/ Ceremoni madhështore në Munich! Nis Euro 2024, Gjermani 3-0 Skoci

  DIREKT/ Ceremoni madhështore në Munich! Nis Euro 2024, Gjermani 3-0 Skoci