E ‘forta’ e Bilishtit tha se i dogji makinën, reagon deputeti i PD-së: Do ta kallëzoj për shpifje

E ‘forta’ e Bilishtit tha se i dogji makinën, reagon deputeti i PD-së: Do ta kallëzoj për shpifje

1664105523_page.jpg

Deputeti i PD-së Bledion Nallbati, i është përgjigjur akuzave të Deizi Arapit, se ky i fundit i ka djegur makinën pas një konflikti të mëparshëm pmes tyre.

Ish-kryebashkiaku i PD-së, i mohon akuzat dhe deklaron se do të bëjë kallëzim për shpifje ndaj 27-vjeçares.

‘Jam i habitur nga këto akuza. Unë kam pasur vetëm një konflikt verbal kur isha kryebashkiak, por asgjë më tepër. Besoj se është nxitur nga dikush tjetër për të bërë këto akuza. Sa i përket punëtorit tim nuk mbaj përgjegjësi për çdo punëtor që kam, me kë zihen dhe çfarë bëjnë. Sapo të kthehem nga Gjermani do të bëj një kallëzim për shpifje.’- tha ai.


Lajmi kryesor:

I shkrumbuan 'Benzin' para shtëpisë, 27-vjeçarja nga Bilishti akuza deputetit të PD-së: Më ka djegur makinën se jam në konflikt me të! Nallbati: Shpifje


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord me propozimin e Berishës që votimi të bëhet i detyrueshëm?×

Lajmi i fundit

Rama: Marrëdhëniet Shqipëri-Kosovë, jo thjesht të shkëlqyera në parim por edhe më produktive në terren

Rama: Marrëdhëniet Shqipëri-Kosovë, jo thjesht të shkëlqyera në parim por edhe më produktive në terren