E frikshme në Indonezi/ Një burrë merr gruan e tij dhe e hedh nga trageti (VIDEO)

E frikshme në Indonezi/ Një burrë merr gruan e tij dhe e hedh nga trageti (VIDEO)

Një moment i frikshëm është regjistruar në Indonezi, ku një burrë krejt papritur ka marrë gruan e tij dhe e ka hedhur nga trageti.

E gjitha kjo është kapur nga kamerat e sigurisë, ku gruaja duke qëndruar e vetme, e pa shqetësuar, e ndërsa në ato momente vjen burri e mban në krah dhe më pas e hedh nga trageti. Personat e tjerë të pranishëm, kanë tentuar që t’i vijnë në ndihmë gruas, po pa e shpëtuar që jo të përfundonte në ujë.

Detajet e tjera nga kjo ngjarje nuk janë shumë të qarta, teksa nga sa raportohet në media, mendohet se burri është i sëmurë mendor.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Ndarja nga jeta e Giorgio Napolitanos, mesazh ngushëllimi nga Begaj: Shqiptarët do ta kujtojnë gjithmonë për mbështetjen e tij në rrugën drejt BE

Ndarja nga jeta e Giorgio Napolitanos, mesazh ngushëllimi nga Begaj: Shqiptarët do ta kujtojnë gjithmonë për mbështetjen e tij në rrugën drejt BE