E ftoi në shtëpi për kafe, shqiptari tenton të përdhunojë 38-vjeçaren në Kretë

E ftoi në shtëpi për kafe, shqiptari tenton të përdhunojë 38-vjeçaren në Kretë

Një 45-vjeçar shqiptar ka tentuar të përdhunojë një 38-vjeçare në Kretë. Ngjarja është regjistruar një ditë më parë.

Mediat greke shkruajnë se 45-vjeçari e ka ftuar një 38-vjeçaren në shtëpinë e tij për të pirë kafe. 38-vjeçarja ka pranuar ftesën dhe ka shkuar në shtëpinë e tij në Ammoudara rreth orës 09:00 të mëngjesit.

Dyshohet se në një moment 45-vjeçari ka tentuar ta përdhunojë atë me forcë, por 38-vjeçarja ka arritur të shpëtojë duke u larguar nga shtëpia e tij. Ajo ka shkuar në policia ku ka denoncuar 45-vjeçarin shqiptar, i cili është arritur të vihet në pranga. Ai qëndronte në Greqi në mënyrë të jashtëligjshme.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Moska: Ndaluam Ukrainën të zbarkonte trupat pranë Khersonit

Moska: Ndaluam Ukrainën të zbarkonte trupat pranë Khersonit