'E kam gjetur sekretin për eliminim e Realit', Guardiola ndez gjysmëfinalen e kthimit! Ancelotti: Historia bën diferencën

'E kam gjetur sekretin për eliminim e Realit', Guardiola ndez gjysmëfinalen e kthimit! Ancelotti: Historia bën diferencën

Trajnerët Ancelotti dhe Guradiola

Më 10 qershor në stadiumin ‘Ataturk’ Interi do përballet me fituesin e çiftit Manchester City-Real Madrid. Gjysmëfinalja e parë në Spanjë u mbyll me shifrat 1-1 dhe sonte në orën 21:00 priten spektakël i garantuar në ‘Etihad’.

Guardiola ka thënë se ‘e ka gjetur formulën për të eliminuar kampionët në fuqi’, por nuk e ka treguar.

Nga ana tjetër Carlo Ancelotti u shpreh se ‘historia bën diferencën’, duke ekspozuar 14 trofetë e fituar si dhe historikun e suksesshëm të përballjeve mes tyre.

Ne.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

GOLAT/ Manchester City makineri perfekte, Haaland një 'përbindësh'! Fiton Man. United, ndalen Fulham dhe Wolves

GOLAT/ Manchester City makineri perfekte, Haaland një 'përbindësh'! Fiton Man. United, ndalen Fulham dhe Wolves