E keni menduar që të hiqni make up-in me këtë produkt natyral? Pa shpenzuar para dhe mbi të gjitha 'bio'

E keni menduar që të hiqni make up-in me këtë produkt natyral? Pa shpenzuar para dhe mbi të gjitha 'bio'

E keni menduar se si mund të hiqni make-up lehtësisht, por pa shpenzuar shumë para?

Ka një mënyrë dhe për këtë ju vjen në ndihmë një produkt shumë i thjeshtë dhe mbi të gjitha i lirë. E vetmja gjë që ju duhet vaji i kokosit!

Thjesht aplikojeni butësisht në fytyrën tuaj dhe lëreni për 10 minuta para se ta shpëlani. Do të pastrojë dhe hidratojë lëkurën tuaj si asgjë tjetër dhe nuk do ta bëjë të si pastruesit e tjerë të blerë nga dyqani.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

Presidenti Begaj uron për Ditën Ndërkombëtare të Fëmijëve: Gëzuar 1 Qershorin fëmijë të dashur

Presidenti Begaj uron për Ditën Ndërkombëtare të Fëmijëve: Gëzuar 1 Qershorin fëmijë të dashur