E mbytën me litar dhe e hodhën në rezervuar, ja kush është viktima

E mbytën me litar dhe e hodhën në rezervuar, ja kush është viktima

1655548835_martineo.jpg

Martin Çeço është mbytyr me litar nga tre persona, të cilët më pas kanë hedhur trupin në rezervuarin e Kolanecit në Maliq. Report Tv ka siguruar foton e viktimës.


Lajmi kryesor:

26-vjeçari nga Maliqi u gjet i vdekur në rezervuar, u mbyt me litar nga 3 persona, arrestohen! E dashura e tij e lidhur më parë me njërin prej autorëve, zbardh ngjarjen


SI.E./K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

Tensione në veri të Kosovës, flasin banorët e Banjskës: Jemi të tmerruar, të na tregojë dikush se çfarë ka ndodhur

Tensione në veri të Kosovës, flasin banorët e Banjskës: Jemi të tmerruar, të na tregojë dikush se çfarë ka ndodhur