E mbyti me jastëk teksa po flinte, Caroline fotografoi se çfarë po bënte piloti 4 orë përpara krimit  

Katër orë përpara se ajo të lëshonte frymën e fundit mbi jastëkun me të cilin, bashkëshorti i saj Charalambos i mori jetën përgjithmonë, Caroline ka shkëputur një foto nga kamerat e sigurisë e cila ka çuditur.

Në foton të cilën e ka bërë përmes aplikacionit të kamerave të cilin e kishin të dy në telefon, paraqitet Charalambos dhe në krahët e tij vajza e tyre 1-vjeçare.

Fotoja është shkrepur rreth orët 12:00, vetëm 4 orë përpara se piloti të mbyste 20-vjeçaren, ndërkohë që ajo ishte e shtrirë në krevat një kat më sipër.

Kjo fotoja është në vetvete një pikëpyetje e re...Përse Caroline ka fotografuar pikërisht këtë çast, teksa edhe po zihej me 32-vjeçarin me mesazhe?


Lajmi kryesor:

Del fotoja e kutisë ku supozohet se kishte fshehur lekët që i vodhën grabitësit imagjinarë, piloti 32-vjeçar kishte menduar gjithçka, rrëmujë e stisur për të mbuluar krimin


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ndalohen filmat shqiptarë të prodhuar gjatë periudhës komuniste?×

Lajmi i fundit

John

Zvicra vendos masa të reja për të hyrë në vend, MEPJ: Duhet test edhe për ato që janë vaksinuar apo shëruar nga COVID