E mitura denoncon 24-vjeçaren në Vorë: Më mashtroi dhe abuzoi seksualisht me mua

Foto ilustruese

VORË- Një 15-vjeçare ka denoncuar një 24-vjeçare se e ka mashtruar dhe e ka ngacmuar seksualisht.

Ngjarja ka ndodhur në Vorë, ku mësohet se 15-vjeçarja ka deklaruar se 24-vjeçarja e ka çuar në banesën e saj dhe e ka detyruar që të kryejë marrëdhënie seksuale.

24-vjeçarja është shpallur në kërkim dhe po punohet për kapjen e saj.

“Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Vorë, u bë shpallja në kërkim e shtetases A. Sh., 24 vjeçe, pasi dyshohet se  ka mashtruar dhe ka kryer marrëdhenie seksuale me një shtetase të mitur 15-vjeçare. Punohet për kapjen e shtetases A. Sh dhe për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. Materialet iu dërguan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të metejshme hetimore”, shkruhet në njoftimin e policisë.

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria do vijojë të mbyllet në orën 20:00/ A ju duket i drejtë vendimi i ekspertëve për të mos ndryshuar masat anti-COVID?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Shorti/ Manchester United-Milan super përballja e 1/8 të Europa League