E 'ngacmoi' Rama për Damian Gjiknurin, Peçi: Unë kam lindur tërmet, ai do të bëjë tërmet

 

Kryeministri Edi Rama ka ngacmuar kryebashkiakun e Tepelenës, Tërmet Peçi.

Rama: Ti je nga Picari tamam. Nga aty vjen tërmeti. Ke garë të fortë me Damianin?

Peçi: Unë kam lindur tërmet, ai do të bëjë tërmet.


Lajmi kryesor:

Rama drekë me 'oligarkët e punës në bujqësisë': Unë këtë punë bëj, reklama për agroturizmin


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Strukturë e armatosura për mbrojtjen e votës, ju duket normale strategjia e PD-së për zgjedhjet?×

Lajmi i fundit

John

Edmond Spaho në Korçë: Do hapim negociatat me BE dhe do zhvillojmë ekonominë