E ngatërruan me një tjetër person, policët me armë kontroll të imtësishëm futbollistit të Milanit (VIDEO)

Një situatë sa e vështirë, por edhe qesharake ka ndodhur me futbollistin e Milanit Timo Bakayoko. 27-vjeçari është ndalur në rrugë nga policia dhe është kontrolluar imtësisht nga policë të cilët mbanin armë në duar. E gjitha për shkak të një ngatërrese.

Teksa një prej policëve po i bënte kontroll të imtësishëm një tjetër afrohet dhe i thotë se ky person është futbollisti i Milanit. Nga reagimi duket qartë se polici i parë nuk e ka njohur mesfushorin, ndërsa më pas kur e kupton vendos ta lërë të lirë.

Ne.k./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

Ambasadori amerikan në Beograd: Shtetet e Bashkuara duan sqarim se çfarë ka nënshkruar Serbia me Rusinë

Ambasadori amerikan në Beograd: Shtetet e Bashkuara duan sqarim se çfarë ka nënshkruar Serbia me Rusinë