E qëlluan me 20 plumba, si i mbijetoi atentatit ‘Mbretëresha’ e drogës në Brazil! Ekzekutimi i bashkëshortit dhe marrja e ‘fronit’ në botën e krimit (VIDEO)

Njëzet plumbave i ka shpëtuar, “Mbretëresha” e drogës në Brazil, pas një atentati që iu bë asaj tre ditë më parë.

Camila Marodin bjondja plot tatuazhe, është kapur “mat” nga “kundërshtarët” e saj teksa po dilte nga makina e saj së bashku me një tjetër njeri, kur papritur janë qëlluar me breshëri plumbash.

Me gjurmuesin në këmbën e saj, për shkak të faktit se ajo është në arrest shtëpie, trafikantja e njohur u qëllua 20 herë me armë, teksa po kthehej në shtëpi pasi kishte bërë pazarin/

Siç shihet edhe nga videoja e publikuar në mediat, ata menjëherë kanë reaguar duke iu ‘fshehur” plumbave që fatmirësisht nuk i prekën.

Atentati ndaj Marodin vjen pas vrasjes së bashkëshortit të saj Ricardo Marodin gjatë ditëlindjes së një prej fëmijëve të tyre në nëntor. Kjo ngjarje u regjistrua vetëm disa ditë para se gruaja të arrestohej.

Mediat vendase thonin se Camila Marodin ishte bërë një nga liderët e bandës pas ekzekutimit të bashkëshortit.

 

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Reforma territoriale, mendoni se ndarja aktuale në 61 bashki është në rregull?×

Lajmi i fundit

John

Eurodeputeti: Kosova ka paguar me gjak lirinë e saj, të vetmit në Ballkan që nuk gëzojnë liberalizimin e vizave