E rëndë, masakroi me thikë nënën dhe plagosi gjyshen, tenton të arratiset 35-vjeçari në Greqi

Foto nga shtëpia ku ndodhi vrasja

GREQI- Një ngjarje e rëndë ka tronditur Agrinion në Greqi, pasi një 35-vjeçar ka vrarë me thikë nënën e tij 57-vjeçare dhe ka plagosur gjyshen e tij dhe më ps tentoi të arratisej nga dritarja e shtëpisë.

Ishte pikërisht gjyshja e plagosur ajo që me vështirësi arriti t’i telefononte policisë që fatmirësisht arritën në kohë për ta arrestuar.

Fqinjët dhe familjarët janë të shokuar nga ngjarja, ndërsa sipas informacioneve të publikuara në mediat greke.
End nuk është bërë me dije shkaku që shtyu 35-vjeçarin të kryente këtë krim makabrë.

 

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qëndrimi i Metës për dhunën në PD më 8 janar mendoni se ishte:×

Lajmi i fundit

John

Lulzim Basha 'zbret' në bazë, takim sot me demokratët në Fier! Mbështetësit e Berishës dalin në protestë: Nuk të duam këtu, je 'Non Grata'