POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

E rëndë në Greqi/ E ëma i kërkoi ta merrte në punë, pakistanezi përdhunon 14-vjeçarin shqiptar

Foto ilustruese

GREQI- Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Megara ku një nënë shqiptare ka denoncuar rastin e përdhunimit të djalit të saj 14-vjeç, nga një 31-vjeçar pakistanez.

E ëma shqiptare e të miturit, e dinte që palestinezi kishte një biznes dhe i kishte kërkuar 31-vjeçarit që të punësonte edhe të birin.

Një ditë 14-vjeçari telefonon të ëmën për t’i treguar se ishte përdhunuar nga pakistanezi. Shqiptarja ka denoncuar këtë rast menjëherë në Korinth, ndërkohë që djalit i janë bërë analizat dhe dëshmitë e tij kanë rezultuar të vërteta. Policia ka arrestuar 31-vjeçarin.

Menjëherë pas rrëfimi të të birit, shqiptarja shkoi në Korinth, ku edhe denoncoi rastin. Fëmija u shqyrtua nga një mjeku, i cili u shpreh se djali kishte gjurmë përdhunimi dhe si pasojë palestinezi  u arrestua.

ke.mu./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Shkodran: 05/09/2018 18:24

    Pse nuk ja ke fut nji thuje brinjve ati rrace te poshter pakistanez

    Përgjigju