E rëndë në Maliq, digjet banesa, humb jetën 85-vjeçarja

E rëndë në Maliq, digjet banesa, humb jetën 85-vjeçarja

Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e sotme në Maliq. Një banesë është përfshirë nga flakët dhe për pasojë ka ndërruar jetë një 85 vjeçare.

Mësohet se S.N., ka ndërruar jetë si pasojë e asfiksisë. Zjarrfikësja ka bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Shkaqet dhe rrethanat e zjarrit ende nuk dihen, ndërsa vijojnë hetimet.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Ani: 11/12/2021 14:37

    Shume ngushellime familjes. Por fatkeqesisht zjarfikesja u vonua me teper se nje ore per te dhene ndihmen e saj. Thjesht turp.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Francë/ Hapi zjarr në festën e ditëlindjes së fqinjit, vrau 3 persona dhe më pas veten

Francë/ Hapi zjarr në festën e ditëlindjes së fqinjit, vrau 3 persona dhe më pas veten