E rëndë/ Bie nga pallati prej frikës nga tërmeti, ndërron jetë një person në Durrës (FOTO)

Viktima Thoma Rusa

DURRES- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës. Thoma Rusi 62-vjeç ka rënë nga pallati duke humbur jetën. Burime për Report Tv bëjnë me dije se, viktima është roja i një objekti 6-katësh në ndërtim e sipër në zonën e Currilave.

Viktima mësohet të ketë rënë nga një lartësi e konsiderueshme për shkak të frikës nga tërmeti.

Viktima Thoma Rusa

Durrës/Informacion paraprak:

Më datë 28.01.2020, rreth orës 23:30, në një ndërtesë është rrëzuar aksidentalisht,shtetasi Th.R., 62 vjeç, banues në Durrës, ku për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.


Lajmi kryesor:

Roja ra në gropën e ashensorit pas frikës nga tërmeti dhe vdiq/ Arrestohen administratori dhe inxhinieri i firmës ndërtuese (VD)


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është përdorur për përfitime politike pandemia e koronavirusit?×

Lajmi i fundit

John

KPA shkarkon nga detyra kryetarin e Gjykatës së Apelit të Tiranës, Hysni Demiraj