E sapo dalë nga spitali, shikoni si duket Almeda Abazi pas lindjes së vogëlushit (FOTO)

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi  dhe partneri i saj, aktori i njohur turk Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë vetëm pak ditë më parë. Ata e quajtën vogëlushin Efehan dhe këtë emër ata e kishin treguar më parë për publikun. 

Mbrëmë çifti është fotografuar duke dalë nga ambientet e spitalit, me foshnjen në krahë, teksa dukeshin të buzëqeshur. "Jemi shumë të lumtur, momentalisht jemi mbi re", u shpreh Almeda për gazetarët e pranishëm në momentet e daljes së tyre me të birin nga spitali, ndërsa zëri i dridhej.


1/2
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të kthehet dënimi me vdekje në Shqipëri?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Përplasen dy makina në autostradën Fushë Krujë - Milot, plagoset drejtuesi i një prej mjeteve