E veshur vetëm me bikini dhe maskën anti-COVID, e reja bën xhiro në aeroportin e Miamit dhe shkakton habi

E veshur vetëm me bikini dhe maskën anti-COVID, e reja bën xhiro në aeroportin e Miamit dhe shkakton habi

E reja në Aeroportin e Miamit, SHBA

Sikur mos të ishte duke bërë asgjë të pazakontë, një vajzë e re e veshur me bikini ka ecur në aeroportin e Miamit, SHBA.

E nxirë nga plazhi bjondja ende e paidentifikuar, është regjistruar nga kalimtarët duke parë ne telefon dhe duke ecur e pashqetësuar.

Përveç bikinit të saj ngjyrë jeshile, e reja kishte veshur edhe maskën e saj anti-COVID, duke mos harruar të mbrohet nga virusi.

Videoja me incidentin e pazakontë është bërë virale në rrjet duke shkaktuar habi.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Andi: 07/09/2021 07:02

    përjashtojë

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, kur duhet të mbahen zgjedhjet per kryetarin e ri?



×

Lajmi i fundit

Escobar flet pas takimit me Kurtin: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, shpresoj të dëgjohemi

Escobar flet pas takimit me Kurtin: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, shpresoj të dëgjohemi