POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

E zhveshur, balerina 'çmend' burrin e Adelina Tahirit, biznesmenin maqedonas (Video)

Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj Serjoza Markov

Mesa duket këngëtarja Adelina Tahiri nuk qenka aspak xheloze. Mbrëmjen e kaluar ylli i muzikës shqiptare ka dalë në mbrëmje me bashkëshortin e saj, biznemenin maqedonas Serjozha Markov.

Në videon e postuar nga vetë Adelina në Instastory shihet një balerinë, e veshur në mënyrë mjaft provokuese teksa kërcen rreth Serjozhas. Këngëtarja jo vetëm që nuk është bërë xheloze por ka qeshur me bashkëshortin e saj.

fl.mi./b.ha.
Komento