Edona Llalloshi vjen me projekte të reja

Edona Llalloshi vjen me projekte të reja
Ka kaluar kohë kur këngëtarja Edona Llalloshi lançoi në treg këngën dhe videoklipin e fundit të quajtur, “Fati dhe vuajtja”. Edona ka bërë të ditur se ka nisur punën edhe për disa këngë e klipe të reja, të cilat do t’i lançojë gjatë periudhës së verës. “Jam në përgatitje të disa projekteve të reja, të cilat besoj se do të pëlqehen nga publiku. Uroj që edhe këtë sezon veror të kaloj sa më mirë me adhuruesit e mi”, ka thënë këngëtarja për mediat kosovare.
Su/ Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Dy fitore në 26 javë, skuadra e La Liga-s shkarkon trajnerin

Dy fitore në 26 javë, skuadra e La Liga-s shkarkon trajnerin