'Ejani se e vrava, 30 vite ma solli shpirtin aty ku s'mban më'! Fjalët e para të burrit pas krimit

Report Tv zbardh detaje të reja nga krimi në familje mesditën e sotme në Durrës.

Burime nga policia bëjnë të ditur se autori Ruzhdi Tasuni e ka njoftuar vetë policinë duke u thënë "ejani se kam vrarë gruan". Pyetjes së policisë së "ku ndodhej", autori i është përgjigjur duke thënë "para dyqanit po ju pres".

Kur ka shkuar policia ai i ka dorëzuar çelësat e qepenit dhe të dyqanit. Teksa e shoqëronin në polici dhe e pyetën se përse e vrave gruan, autori është shprehur se "ma solli shpirtin aty ku nuk mban më. Kam 30 vjet që e duroj dhe e vrava".


Lajmi kryesor:

'E durova 30 vite, s'mban më'! Burri vret gruan me metrin metalik në Durrës...mbylli qepenin, pi një cigare e u vetëdorzua (VIDEO)


d.ba./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e ka menaxhuar në mënyrën e duhur sistemi shëndetësor emergjencën e krijuar nga koronavirusi?