Ekzekutimi i Pjerin Xhuvanit, video ku trupi është i shtrirë në tokë

Ekzekutimi i Pjerin Xhuvanit ka ndodhur para pak minutash në Elbasan në lagjen "5 maji". Trupi ndodhet end i shtrirë në tokë, ndërsa është i mbuluar më një batanije të kuqe. Policia ka rrethuar zonën dhe vijon hetimet.

1619009005_trupi.jpg


Lajmi kryesor:

Shoqëruesi i Gazment Bardhit vret eksponentin e PS në Elbasan, Pjerin Xhuvani! Doli nga furgoni i PD-së me pistoleta dhe e qëlloi! Dëshmia e autorit: U vetëmbrojta, po blinin vota


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Konfirmohet rasti i parë Delta në Shqipëri, a duhet të ketë masa të shtuara?×

Lajmi i fundit

John

Raporti i OSBE kritikon Metën: Presidenti bëri fushatë kundër partisë në pushtet, gjuha e përdorur ishte konfrontuese