Ekzekutimi i Pjerin Xhuvanit, video ku trupi është i shtrirë në tokë

Ekzekutimi i Pjerin Xhuvanit ka ndodhur para pak minutash në Elbasan në lagjen "5 maji". Trupi ndodhet end i shtrirë në tokë, ndërsa është i mbuluar më një batanije të kuqe. Policia ka rrethuar zonën dhe vijon hetimet.

1619009005_trupi.jpg


Lajmi kryesor:

Shoqëruesi i Gazment Bardhit vret eksponentin e PS në Elbasan, Pjerin Xhuvani! Doli nga furgoni i PD-së me pistoleta dhe e qëlloi! Dëshmia e autorit: U vetëmbrojta, po blinin vota


  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Rusia ndan një të tretën e shpenzimeve për mbrojtjen

Rusia ndan një të tretën e shpenzimeve për mbrojtjen