Ekzekutohet një i ri brenda makinës, pamje nga vendin i ngjarjes (VIDEO)

Report Tv ka siguruar video nga vendi i ngjarjes ku është ekzekutuar një i ri brenda mjetit të tij. Ambulanca dhe policia ndodhet në vendin e ngjarjes ku po marrin provat nga atentati.


Lajmi kryesor:

Tiranë/ Ekzekutohet me armë zjarri brenda makinës një 37-vjeçar pranë kthesës së Rinasit! Dera e pasagjerit u gjet e hapur, dyshime se shënjestra nuk ka udhëtuar i vetëm (VIDEO)


/Sh.Sh/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi