Elbasan/ Goditi dhe kërcënoi mjekun e urgjencës, në pranga një 29-vjeçar

Foto ilustruese

Një 29-vjeçar në Elbasan u arrestua pasi ka goditur një mjek dhe e ka kërcënuar.

Policia njofton se 29-vjeçari me iniciale K.G. ka goditur një mjek me iniciale Sh. K. 55 vjeç në urgjencën e spitalit të Elbasanit.

Nuk dihet ende shkaku i kësaj ngjarje.

 

E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Zgjaten pa afat masat anti-COVID dhe kufizimi i lëvizjes nga ora 22:00 deri ne 06:00, a jeni dakord?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Vrau 2 kushërinj se e qëlluan me levë, polici i burgjeve në Fier merret i pandehur