Elbasan/ U vra me thikë pas sherrit për një vajzë, kush është viktima që u shënua mbrëmjen e djeshme (FOTO)

Viktima Florenc Kovaçi

ELBASAN- Report Tv ka siguruar foton e viktimës të shënuar mbrëmjen e djeshme në qytetin e Elbasanit. Florenc Kovaçi, 28 vjeç mbeti i vrarë një natë më parë pas një sherri me të rinjtë i cili agravoi deri në përdorimin e mjeteve të ftohta. Shkak i konfliktit dyshohet të jetë një vajzë.

Sakaq, i plagosur mbeti edhe vëllai i Florencit, Mikel Kovaçi, 19 vjeç. Në pranga ka rënë edhe autori i ngjarjes Ardit Hida, 24 vjeç. Hida u kap në lagjen "Brigada e 17 Sulmuese", ndërsa ka pranuar edhe autorësinë e ngjarjes.  

1636193540_1636192901kovacihida.jpg

Autori i ngjarjes Ardit Hida, viktima Florenc Kovaçi dhe i plagosuri Mikel Kovaçi

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Lala i Lushnjes: 08/11/2021 16:54

    Me sa kupton kjo kaplloqa ime nuk më duket sherr për një vajzë. Pēr motrën bëri sherr vllai, për nder bëri atë që bëri. Nuk i them bravo, por fajtor nuk e bëj. Nuk është në gjendje të gjykoi mjë fëmijë. Dymbëdhjet vjeç ka qënë kur ka filluar aktivitetin e detyruar vajza. Shfrytëzuasit duhet të ishin në burg po të vepronin organet e nuk do të kish vrasje. Nëse nuk ka ligj që ta nxierin jashtë, djali duhet të mar dënimin më të vogël të mundshëm. Por, lind pyetj. Kush do të gjykoi drejtë kur vetë drejdsia është pjesë e krimit.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Beteja për FSHF-në, a duhet të vijojë Armand Duka të drejtojë futbollin në vend?×

Lajmi i fundit

John

Një javë pas zotimit ndaj agresionit rus në Ukrainë, Ministria e Jashtme kanadeze preket nga sulmi kibernetik