Elefantët luajnë në dëborë, videoja nga kopshti zoologjik i Moskës bëhet virale

RUSI- Të gjithë gëzojnë kur luajnë në dëborë, ashtu si ky grupi i elefantëve nga Rusia.

Video është kapur teksa të “gjigandët e butë”, po luanin me njeri tjetrin në një kopsht zoologjik në Moskë.

Elefantët konsiderohen një nga kafshët më të dashura dhe videoja e tyre është adhuruar nga ndjekësit në internet.

 

 

J.GJ./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pritet konferenca e parë ndërqeveritare, mendoni se Shqipëria bëhet anëtare e BE në një kohë të shkurtër?×

Lajmi i fundit

John

Po digjte barërat në tokën e tij, flakët i dalin jashtë kontrollit, digjet toka me prodhime bujqësore, nën hetim 39-vjeçari në Divjak