Elsa Lila rrëfen për periudhën që kaloi në qeli: Aty edhe kanë përdhunuar

Elsa Lila rrëfen për periudhën që kaloi në qeli: Aty edhe kanë përdhunuar

Elsa Lila

Elsa Lila një nga banoret e Fermës Vip ka treguar për qëndrimin e saj në burg pas arrestimit në shtetin italian.

Ajo ka treguar se gratë vuanin nga analfabetizmi dhe se u lexonte libra. Një kërkesë që gratë e burgosura i bënin këngëtares ishte gjithashtu që të llogariste kohën se kur ato do të liroheshin.

“Asnjë nuk të jep përgjigje përveç avokatit tënd. Unë e dija që do dilja se s’kishte mundësi ajo punë. Dita ditës prisja emrin. Dhe ashtu ndodhi. Më është dhimbsur (një e burgosur) se kur unë ia bëra llogarinë ishte prill 2022 dhe asaj i binte shtator 2024 që të dilte, gëzoi”.

Albano Bogdo e pyet nëse aty kishte gra të dhunshme.

“Po, kishte. Sa të duash kishte. Aty dhe kanë përdhunuar", tha Elsa.

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Pa emer: 28/03/2024 07:38

  Elsa tani tregon perralla per burgun < se kjo e dinte se do dilte > kerkon te fitoje pike me keto tregume sic fitoje ne festival me nje kenge qe se kujton asnjeri kaq kenge e bukur ishte.

  Përgjigju
  • Bariam Memo TIFOZI NR NJË I PARTIZANIT NGA FSHATI STARJE I: 28/03/2024 10:14

   Nuk paragjykohet asnjë,dhe as kush përderisa,nuk ika borxh kërkujt,as moralisht, dhe as materialisht. Elsa është artiste, por mbi të gjitha është njeri me kurajë

 • Sondazhi i ditës:

  Hapësirat publike në bregdetin shqiptar, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com