Emina Çunmulaj feston 36-vjetorin e lindjes përmes kujtimeve në të shkuarën

Emina Çunmulaj feston 36-vjetorin e lindjes përmes kujtimeve në të shkuarën

Emina Çunmulaj me njërën nga vajzat

Modelja e njohur shqiptare Emina Çunmulaj është një ditë e veçantë pasi feston 36-vjetorin e lindjes. Ajo ka publikuar një foto në kopshtin e shtëpisë në Shqipëri me një kapele në kokë dhe tregon se pikërisht në këtë ditë mori rrugën për në Amerikë.

“Të mendoja se 18 vite më parë, pikërisht në këtë ditë isha ulur në të njëjtin vend duke u përgatitur të dilja nga shtëpia në kërkim të një jete më të mirë dhe duke ndjekur një ëndërr që me shumë punë të vështirë dhe pak fat u kthye në një udhëtim dhe transport kaq të pabesueshëm. Të takoj shokun tim të shpirtit dhe të sjell dy vajza të bukura në këtë botë”, ka shkruar Cunmulaj .

Emina është nënë e dy vajzave me biznesmenin iranian Sam Nazarian.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të zhvillohen zgjedhje të reja në komunat në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Plumb 50 vjeçarit në Shijak, policia në ndekje të autorit

Plumb 50 vjeçarit në Shijak, policia në ndekje të autorit