Xhensila Myrtezaj feston ditëlindjen, ja sa vjeç bën ajo

Xhensila Myrtezaj feston ditëlindjen, ja sa vjeç bën ajo

Xhensila Myrtezaj

Xhensila Myrtezaj ditën e sotme feston ditëlindjen e saj të 30-të.

Kanë qenë miqtë e shumtë të këngëtares dhe shumë fansa që e kanë uruar në Instagram duke postuar foto dhe duke i dhuruar lule.

Ndërkohë që presim të shohim në vijim nëse ajo do të na tregojë se si do e festoj këtë përvjetor.

 Kohët e fundit emri i saj ka qenë kryefjala e mediave rozë për shkak të ndarjes së bujshme nga Bes Kallaku.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Raportimi i Dumanit në Kuvend, Romeo Kara në Report Tv: Sulmet e opozitës treguan se problemin e kanë me drejtësinë! Për 21 janarin të thirren Ina Rama e Basha

Raportimi i Dumanit në Kuvend, Romeo Kara në Report Tv: Sulmet e opozitës treguan se problemin e kanë me drejtësinë! Për 21 janarin të thirren Ina Rama e Basha